Współpraca

mgr Monika Macioszek
dietetyk, psychodietetyk, coach

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zdrowie Publiczne, Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Dietetyka, Lubelskiej Szkoły Nauk Społecznych na kierunku Psychodietetyka, Uniwersytetu    
Ekonomicznego (Akademia Ekonomiczna) w Katowicach na kierunku Trener i Menedżer ds szkoleń oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie na kierunku Pedagogika.

Członek Polskiego Towarzystwa Dietetycznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. W ramach pracy magisterskiej prowadziła badania z zakresu oceny wiedzy żywieniowej rodziców dzieci w wieku przedszkolnym (Uniwersytet Jagielloński - Wydział Nauk o Zdrowiu).

Założyciel i właściciel Centrum Poradnictwa i Edukacji Zdrowotnej "Medietic Monika Macioszek". Wykładowca przedmiotów z zakresu Zdrowia publicznego, Dietetyki i Psychodietetyki. Autorka licznych publikacji w czasopismach, ekspert ds. żywienia w programach telewizyjnych i audycjach radiowych.

Specjalizuje się w dietoterapii zaburzeń stanu zdrowia powstałych na skutek wadliwego żywienia m.in. nadwagi, otyłości, alergii pokarmowej, chorób układu krążenia i chorób układu pokarmowego. Wspomaga osoby odchudzające się jako dietetyk i psychodietetyk. Prowadzi terapię indywidualną i grupową.

Na góre