O mnie

o mnie trener personalny katowiceSport towarzyszył mi od najmłodszych lat.

Mając 18 lat zaczęłam przygodę z fitnessem i siłownią

Stało się to moja pasją i pomysłem na realizację tego co kocham.

Ciężkie treningi na siłowni, zajęcia fitness przy pełnych grupach, zadowolenie klientów oraz liczne warsztaty, konwencje i szkolenia sprawiły, że nabrałam dużego doświadczenia w tej dziedzinie. To sprawiło że w zakresie fitness i kulturystyki stałam się doświadczoną i profesjonalną trenerką.

Na co dzień prowadzę treningi personalne w największej siłowni na Śląsku Fitness Fun w Katowicach, Studiu Activia Chorzów oraz jako instruktor fitness prowadzę różne formy fitness na terenie województwa śląskiego.

Treningi z klientem urozmaicam wykorzystując do tego sprzęt fitness np. trx, piłki, gumy, ketlle itp. Staram się by zajęcia nie były monotonne a klient był zadowolony zarówno z samego przebiegu treningu jak i z efektów. Wobec dużego zainteresowania taką formą zajęć dojeżdżam również do klienta do domu oraz stosuję treningi w plenerze, korzystając z bliskości takich miejsc jak Park Śląski czy inne podobne miejsca.

Ćwiczenia siłowe, dyscyplina i motywacja innych ludzi, spowodowały, że odważyłam się, wystąpić W zawodach fitness i kulturystyki w ramach Debiutów Kulturystycznych w 2012 roku w Ostrowii Mazowieckiej. Dzięki temu spełniłam moje marzenia i udowodniłam , że nie ma rzeczy niemożliwych i tylko od nas samych zależy czy zdołamy swoje ciało i życie doprowadzić do perfekcji Na pewno ciężki trening, odpowiednia dieta oraz silna wola są niezbędne do realizacji tego celu.

Jeśli nie wiesz jak masz zacząć ćwiczyć, do kogo się zgłosić, to właśnie ja mogę być osobą, która ułoży ćwiczenia i dietę oraz da Ci siłę i wsparcie by wykonać plan, który założymy.

Z uśmiechem oraz zaangażowaniem pomagam osiągnąć wymarzone cele treningowe. Osoby z którymi pracuję, zmieniają się fizycznie, ale też zaczynają czerpać energię z dnia codziennego.
Dzięki regularnym treningom są pewniejsi siebie, nabierają życiowej energii, lepiej funkcjonują na co dzień ,zwalczają stres oraz z lekkością pokonują swoje słabostki.

Gorąco zapraszam wszystkich na treningi ze mną

Monika Mann

Na góre